• PATIRTIS GYVŪNŲ
    PREKIŲ VERSLE

  • Naujausios pašarų
    gamybos technologijos

Verslai

GYVŪNŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖS

ZOO PLANET

ZOO PLANET

ZOO PLANET – specializuotas naminių gyvūnų 43 parduotuvių tinklas, kurį KIKA GROUP įkūrė Estijoje.

Parduotuvių tinklo ZOO PLANET koncepcija – išlaikyti aukščiausio lygio parduotuves, kur pirkėjai gali rinktis tarp didelės įvairovės aukščiausios ir aukštos kokybės produktų. Produktų kainos atitinka įvairių segmentų klientų finansines galimybes. Parduotuvėse ZOO PLANET galima įsigyti visų šiuolaikiškų gyvūnų priežiūrai reikalingų priemonių, kad šeimos gyvenimas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmo.

ZOO PLANET parduotuvėse rasite platų asortimentą visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų, tokių kaip: PRO PLAN, ANIMONDA, SERA, BEAPHAR, TRIXIE, SAVIC, JUWEL, VITAKRAFT ir t.t.

ZOO PLANET darbuotojai visada padės išsirinkti labiausiai tinkamus produktus Jūsų augintiniui.

KIKA

KIKA

KIKA GROUP valdo 72 specializuotų augintinių parduotuvių KIKA visoje Lietuvoje ir 43 parduotuves Estijoje.

Parduotuvėse KIKA klientai gali įsigyti visko, ko reikia jų augintiniams. Mes siūlome pasirinkti iš prekių įvairovės – nuo kasdienių poreikių daiktų iki prabangos prekių. Platus prekių asortimentas užtikrina, kad Jūs gausite aukščiausios kokybės produktą už geriausią kainą. Siekiame, kad Jūsų augintinio poreikiai būtų patenkinti, o šeimos gyvenimas su augintiniu būtų patogus ir teiktų džiaugsmo. Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (šunų, kačių, paukščių, graužikų, žuvų, roplių ir kt.) su veterinarijos sertifikatais.
Parduotuvėse KIKA rasite visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų, tokių kaip: PRO PLAN, ANIMONDA, SERA, BEAPHAR, TRIXIE, SAVIC, JUWEL, VITAKRAFT ir t.t.

Parduotuvių KIKA darbuotojai visada padės išsirinkti geriausius produktus Jūsų augintiniui.

Atvykę pas mus tikrai išsirinksite reikalingų produktų iš gausos gyvūnų prekių asortimento, o gal net įsigysite ir naują šeimos narį!

AUGINTINIŲ PAŠARŲ GAMYBA

AKVATERA

AKVATERA

Įkurta 2004 metais Lietuvoje, AKVATERA yra viena pirmaujančių gyvūnų pašarų gamyklų Rytų Europoje. Gamindami pašarus naudojame moderniausius įrenginius, o gamybos procesą prižiūri patyrę specialistai. Visa tai leidžia gamyklai AKVATERA sukurti kokybišką aukštos rūšies pašarą Jūsų mylimam augintiniui.

AKVATERA kuria, gamina ir parduoda produktus, kurie tenkina visų naminių gyvūnų poreikius.

AKVATERA gamina sausus ekstruduotus aukščiausios klasės kačių ir šunų ėdalus, graužikų pašarus ir paukščių lesalus, gardėsius, atitinkančius šiuolaikinius gyvūnų augintinių šėrimo reikalavimus. 

Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir pagaminti aukštos kokybės produktus už optimalią kainą.

Apsilankyti

AUGINTINIŲ PAŠARAS

NATURE’S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION – prekinis ženklas, kuriantis aukščiausios klasės pašarus šunims ir katėms. Pastebėta, kad dauguma augintinių per visą dieną su pašaru negauna būtinų maisto medžiagų. Taip atsirado NATURE‘S PROTECTION. Šio prekinio ženklo produktuose ne tik yra visų augintiniui reikalingų maisto medžiagų, bet pašarai yra ir labai mėgstami kačių ir šunų. NATURE‘S PROTECTION siekia būti kuo arčiau gamtos, o tai reiškia, jog visą dėmesį turime skirti tam, kad šunys ir katės ėstų kaip tikri plėšrūnai. Tokia jų prigimtis.

Svarbiausia NATURE’S PROTECTION – užtikrinti kokybę. Tai esminis principas, kuriam nėra daroma jokių išimčių. Kokybė – visa apimanti sąvoka: ji galioja ir parenkant geriausias sudedamąsias dalis, ir gaminant produktus, ir teikiant paslaugas ištikimiems klientams.


Apsilankyti

Apie mus

KIKA GROUP

KIKA GROUP – įmonių grupė, besispecializuojanti naminių gyvūnų prekybos, paslaugų bei jų pašaro gamybos srityje. Sėkmingo ir kryptingo įmonės kolektyvo darbo rezultatus atspindi prekiniai ženklai KIKA, AKVATERA, ZOO PLANET ir NATURE‘S PROTECTION, kurie žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Įmonės istorija – puikus iš mėgiamos veiklos gimusio  verslo pavyzdys. Kompanijos savininkės Janitos Januškauskaitės- Plungės meilė gyvūnams, ryžtas, žinių siekimas ir nuoširdumas davė pradžią verslo vystymuisi. Šiandien, iš mažos mergaitės pomėgio išaugusi, kompanija KIKA GROUP yra viena didžiausių įmonių, tiekiančių gyvūnų priežiūros prekes ir paslaugas Lietuvoje.

Mūsų misija

Profesionaliai, inovatyviai, patikimai, tenkiname kliento poreikius (srityse susijusiose su gyvūnais), suteikdami klientui ir jo šeimos nariams geresnę gyvenimo kokybę bei harmoniją.

MŪSŲ VIZIJA

Esame pirmaujanti įmonė teikianti kokybiškus produktus ir paslaugas.

VERTYBĖS

KOKYBĖ. Aukšta kokybė kiekviename žingsnyje - mūsų verslo sėkmės raktas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

EFEKTYVUS REZULTATYVUMAS. Įmonės veikla sutelkta į rezultatus, efektyvų laiko panaudojimą ir technologijų bei procesų tobulinimą.

PROFESIONALUMAS. Žinome prigimtinius gyvūnų poreikius, todėl galime pasiūlyti platų paslaugų ir produktų asortimentą, tinkantį net išrankiausiems augintiniams.

NOVATORIŠKUMAS. Atsižvelgiant į rinkos poreikį ir tendencijas, nuolat pristatome ir įgyvendiname inovatyvias idėjas, gerinančias augintinių ir jų šeimininkų gerbūvį.

KOMANDINIS DARBAS. Vertiname kiekvieną komandos narį. Bendradarbiavimas grindžiamas abipusiu atvirumu, sąžiningumu ir atsakingumu.


karjeros galimybės

UAB „KIKA group“ – auganti kompanija, kurioje šiuo metu dirba daugiau kaip 470 žmonių. Visus juos sieja bendros vertybės ir veiklos principai. Kiekvienas darbuotojas jaučia asmeninę atsakomybę už produkcijos kokybę ir klientų poreikių patenkinimą. Mes pasitikime savo darbuotojais – suteikiame Jiems veiklos laisvę ir atsakomybę.

Nuolat ieškome darbuotojų, tad net jeigu tarp šiuo metu mūsų pateiktų darbo pasiūlymų nerandate tinkamo, siųskite savo CV el. paštu atranka@kika.lt ir Jūsų duomenys bus išsaugoti mūsų duomenų bazėje. Siųsdami CV būtinai nurodykite, kuriame mieste ir kokia darbo pozicija/sritis Jus domina.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Rūpinamės įmonių darbuotojais, suteikiame jiems puikias galimybes tobulėti. Tikime, kad kompanija žengia į priekį tik tada, kai tobulėja joje dirbantys žmonės. Įmonė suteikia darbuotojams sąlygas kelti kvalifikaciją: darbuotojai dalyvauja seminaruose, kursuose, vyksta į komandiruotes ir pasaulines parodas.

Remiame įvairius sporto ir kultūrinius renginius bei visuomeninius projektus. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos kinologų draugijomis, padedame organizuoti nacionalines ir tarptautines šunų parodas.

Esame neabejingi beglobiams gyvūnams, nuolat teikiame paramą įvairioms gyvūnų globos organizacijoms. Reguliariai užsiimame šviečiamąją veikla gyvūnų priežiūros ir auginimo klausimais, leidžiame edukacinius lankstinukus bei konsultuojame augintinių savininkus, taip padedame jiems spręsti iškilusias problemas. Tikime, kad mūsų veikla padeda sumažinti skaičių gyvūnų, kurie atsiduria gyvūnų globos organizacijose arba gatvėse.

Kontaktai

susisiekite su mumis

užpildykite formą

Užklausa išsiųsta sėkmingai

 

UAB "KIKA GROUP"

UAB „KIKA GROUP“
Baltų pr. 49b, LT-48233, Kaunas, Lietuva
Tel. +370 700 55 005
Faks. +370 37 40 75 36
El. paštas: info@kika.lt

Kontaktai žiniasklaidai:

Rinkodaros skyriaus vadovė 

Agnė Dovydėnė

agne.dovydene@kika.lt

Tel. +370 677 80 960