• PATIRTIS GYVŪNŲ
    PREKIŲ VERSLE

  • Naujausios pašarų
    gamybos technologijos

VerslaI

GYVŪNŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖS

KIKA

KIKA

KIKA GROUP, UAB valdo 71 specializuotą gyvūnų prekių parduotuvę KIKA visoje Lietuvoje ir 45 parduotuves Estijoje.

Šiuo metu KIKA yra žinomiausias ir didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje. 2018 metais apjungus ZOO PLANET ir KIKA parduotuves, KIKA tapo didžiausiu gyvūnų prekių parduotuvių tinklu ir Estijoje.

Parduotuvėse KIKA klientai gali įsigyti visko, ko reikia jų augintiniams. Mes siūlome pasirinkti iš prekių įvairovės – nuo kasdienių poreikių daiktų iki prabangos prekių. Platus prekių asortimentas užtikrina, kad Jūs gausite aukščiausios kokybės produktą už geriausią kainą. Siekiame, kad Jūsų augintinio poreikiai būtų patenkinti, o šeimos gyvenimas su augintiniu būtų patogus ir teiktų džiaugsmo. 

Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (šunų, kačių, paukščių, graužikų, žuvų, roplių ir kt.) su veterinarijos sertifikatais.

Čia rasite visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų, tokių kaip: PRO PLAN, ANIMONDA, SERA, BEAPHAR, TRIXIE, SAVIC, JUWEL, VITAKRAFT ir t.t.

Parduotuvių KIKA darbuotojai visada padės išsirinkti geriausius produktus Jūsų augintiniui, nes mūsų šūkis skelbia „Užsuk pasitarti!“

Atvykę pas mus tikrai išsirinksite reikalingų produktų iš gausaus gyvūnų prekių asortimento, o gal net įsigysite ir naują šeimos narį!

KIKA Lietuvoje

KIKA Estijoje

 

AUGINTINIŲ PAŠARŲ GAMYBA

AKVATERA LT, UAB

AKVATERA LT, UAB

Įkurta 2004 metais Lietuvoje, AKVATERA LT, UAB yra viena pirmaujančių gyvūnų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje. Gamindami pašarus naudojame moderniausius įrenginius, o gamybos procesą prižiūri patyrę specialistai. Visa tai leidžia gamyklai AKVATERA LT, UAB sukurti kokybišką aukštos rūšies pašarą Jūsų mylimam augintiniui.

AKVATERA LT, UAB kuria, gamina ir parduoda produktus, kurie tenkina visų naminių gyvūnų poreikius.

AKVATERA LT, UAB gamina sausus ekstruduotus aukščiausios klasės kačių ir šunų ėdalus, graužikų pašarus ir paukščių lesalus, gardėsius, atitinkančius šiuolaikinius gyvūnų augintinių šėrimo reikalavimus. 

Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir pagaminti aukštos kokybės produktus už optimalią kainą.

Apsilankyti

AUGINTINIŲ PAŠARAS

NATURE’S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION – aukščiausios kokybės Super Premium klasės sausi ir šlapi pašarai katėms ir šunims.

NATURE’S PROTECTION – produktai išsiskiria kokybiškų žaliavų balansu ir ypatinga sudėtine dalimi - unikaliu mineralu „MicroZeoGen”, galinčiu padėti pašalinti augintinio organizme susikaupusius toksinus ir užtikrinti puikų medžiagų įsisavinimą.

NATURE’S PROTECTION pasaulis – tai daugiau nei milijonas lojalių augintinių iš daugiau, nei 50 pasaulio šalių, su kuriais galime dalintis jų sėkmės istorijomis ir laimėjimais.

HiQ

HiQ

Atrasti ir išsirinkti tinkamiausios sudėties pašarą šuns ar katės bendriesiems ir specifiniams poreikiams tenkinti – iššūkių kupina veikla. Tam esame mes, pasirengę visuomet pasirūpinti geriausia augintiniokasdiene mityba.

 

Per ilgą kantrių ieškojimų, džiugių atradimų laikotarpį supratome, kas pasiteisina ir kasdien naudingai tarnauja keturkojams. Taip, įkvėpti kasdien mus supančių uodeguotų bičiulių ir jų istorijų, sukūrėmeaukščiausios kokybės pašarą, atitinkantį pasaulinius industrijos standartus, tenkinantį aktualius šiandienos ir rytdienos keturkojų bei jų šeimininkų poreikius. 

NATURE’S PROTECTION komandoje nuolat ieškome iššūkių. Mums svarbu sukurti ir ištobulinti naujos kartos mitybos sprendimus, kurie pagrįsti efektyvumu ir lyderiaujančių veisėjų įvertinimu. Geresnio pasaulio augintiniams viziją plėtoti mums padeda aukščiausio lygio mitybos ekspertai ir pripažinti veterinarai. Skatiname svajoti ir paverčiame svajones realybe.

Svarbiausia NATURE’S PROTECTION – užtikrinti kokybę. Tai esminis principas, kuriam nėra daroma jokių išimčių. Kokybė – visa apimanti sąvoka: ji galioja ir parenkant geriausias sudedamąsias dalis, ir gaminant produktus, ir teikiant paslaugas ištikimiems klientams.


Apsilankyti 


HiQ 
prekės ženklo struktūroje įtvirtinta tai, kuo mes remiamės, ko siekiame ir kuo tikime: 

H – Honesty/ Nuoširdumas, atvirumas, patikimumas; 

i – intelligence/ Žinių siekis, intelektas, racionalumas; 

Q – Quality/ Aukščiausia kokybė.

 

Tad didžiuojamės galėdami jums pristatyti išieškotą, naujos kartos, aukščiausios kokybės pašarų liniją šunims ir katėms - HiQ.

Apsilankyti

 

 

Apie MUs

KIKA GROUP, UAB

KIKA GROUP, UAB  istorija prasidėjo, kuomet įmonių grupės savininkė Janita Januškauskaitė-Plungė būdama vos 16 metų įsigijo savo išsvajotą sidabrinį pudelį. Šis šuo, vardu Kika, įtraukė Janitą į gyvūnų priežiūros ir mitybos pasaulį, o bėgant metams jos meile ir rūpesčiu augintiniams užsikrėtė vis daugiau šeimos narių bei kitų žmonių, patikėjusių jos vizija.

Ir taip per beveik 30 metų iš pirmosios mažos gyvūnų prekių parduotuvėlės Janitos šeimos verslas išaugo į tarptautinę įmonių grupę, šiandien turinčią daugiau nei 700 didmeninės prekybos partnerių, vieną moderniausių gamyklų Šiaurės Europoje, čempionų namus – „Tauro kennel“ veislyną bei didžiausią gyvūnų prekių parduotuvių tinklą Lietuvoje ir Estijoje. 

Susitelkusi į rezultatus, technologijų ir procesų tobulinimą KIKA GROUP, UAB yra augintinių rinkos lyderė Baltijos šalyse.

Mūsų misija

Profesionaliai, inovatyviai, patikimai, tenkiname kliento poreikius (srityse susijusiose su gyvūnais), suteikdami klientui ir jo šeimos nariams geresnę gyvenimo kokybę bei harmoniją.

MŪSŲ VIZIJA

Esame pirmaujanti įmonė teikianti kokybiškus produktus ir paslaugas.

VERTYBĖS

KOKYBĖ. Aukšta kokybė kiekviename žingsnyje - mūsų verslo sėkmės raktas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

EFEKTYVUS REZULTATYVUMAS. Įmonės veikla sutelkta į rezultatus, efektyvų laiko panaudojimą ir technologijų bei procesų tobulinimą.

PROFESIONALUMAS. Žinome prigimtinius gyvūnų poreikius, todėl galime pasiūlyti platų paslaugų ir produktų asortimentą, tinkantį net išrankiausiems augintiniams.

NOVATORIŠKUMAS. Atsižvelgiant į rinkos poreikį ir tendencijas, nuolat pristatome ir įgyvendiname inovatyvias idėjas, gerinančias augintinių ir jų šeimininkų gerbūvį.

KOMANDINIS DARBAS. Vertiname kiekvieną komandos narį. Bendradarbiavimas grindžiamas abipusiu atvirumu, sąžiningumu ir atsakingumu.


karjeros galimybės

KIKA GROUP, UAB – auganti kompanija, kurioje šiuo metu dirba daugiau kaip 470 žmonių. Visus juos sieja bendros vertybės ir veiklos principai. Kiekvienas darbuotojas jaučia asmeninę atsakomybę už produkcijos kokybę ir klientų poreikių patenkinimą. Mes pasitikime savo darbuotojais – suteikiame Jiems veiklos laisvę ir atsakomybę.

Nuolat ieškome darbuotojų, tad net jeigu tarp šiuo metu mūsų pateiktų darbo pasiūlymų nerandate tinkamo, siųskite savo CV el. paštu atranka@kika.lt ir Jūsų duomenys bus išsaugoti mūsų duomenų bazėje. Siųsdami CV būtinai nurodykite, kuriame mieste ir kokia darbo pozicija/sritis Jus domina.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Rūpinamės įmonių darbuotojais, suteikiame jiems puikias galimybes tobulėti. Tikime, kad kompanija žengia į priekį tik tada, kai tobulėja joje dirbantys žmonės. Įmonė suteikia darbuotojams sąlygas kelti kvalifikaciją: darbuotojai dalyvauja seminaruose, kursuose, vyksta į komandiruotes ir pasaulines parodas.

Remiame įvairius sporto ir kultūrinius renginius bei visuomeninius projektus. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos kinologų draugijomis, padedame organizuoti nacionalines ir tarptautines šunų parodas.

Esame neabejingi beglobiams gyvūnams, nuolat teikiame paramą įvairioms gyvūnų globos organizacijoms. Reguliariai užsiimame šviečiamąją veikla gyvūnų priežiūros ir auginimo klausimais, leidžiame edukacinius lankstinukus bei konsultuojame augintinių savininkus, taip padedame jiems spręsti iškilusias problemas. Tikime, kad mūsų veikla padeda sumažinti skaičių gyvūnų, kurie atsiduria gyvūnų globos organizacijose arba gatvėse.

KontaktaI

susisiekite su mumis

užpildykite formą

Užklausa išsiųsta sėkmingai

 

KIKA GROUP, UAB

KIKA GROUP, UAB
Įmonės kodas: 302702927
PVM mokėtojo kodas: LT100007642015
Baltų pr. 49b, LT-48233, Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 700 55 005
Faks.: +370 37 40 75 36
El. paštas: info@kika.lt